همانطور که میدانید بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در طول سال های اخیر به دلایل مختلف تاریخ انتشار خود را از دست داد و حال اطلاعات جدیدی بدست آمده که نشان میدهد اواخر ماه جاری قرار است شاهد نسخه آزمایشی و دمو بازی باشیم.

فهرست مطالب

اخیرا مدیر اجرایی و سازنده بازی Suicide Squad: Kill the Justice League تایید نموده که برای جبران بدقولی های گذشته در تاریخ انتشار قرار است اواخرماه جاری بین 30 نوامبر تا 4 دسامبر که به تاریخ شمسی مصادف است با 9 تا 13 آذر بسته آزمایشی جدیدی از بازی منتشر شود که براساس آن گیمرها قادر به تجربه بازی خواهند بود.

پیش بینی میشود که این بسته به صورت رایگان منتشر شود زیرا ماهیت اولیه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League آنگونه که پیداست آنلاین و گروهی بوده که برای نسخه دمو نباید هزینه ای درنظر گرفته شود. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League یک محصول تیراندازی اکشن و ماجراجویی بوده که برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز درنظر گرفته شده است. برنامه نویس بازی استودیو Rocksteady Studios بوده و ناشر آن شرکت نام آشنای Warner Bros. Interactive Entertainment میباشد که بدنیست بدانید تا زمان عرضه رسمی بازی زمان زیادی باقی نمانده است.

نظر شما نسبت به این بازی و نسخه آزمایشی چیست ؟

منتخب کاربران

source

توسط