به گفته‌ی جف گراب (Jeff Grubb)، ژورنالیست مطرح صنعت بازی‌های ویدیویی، عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic Remake توسط هیچ استودیویی از زیرمجموعه‌ی Embracer Group در دست توسعه قرار ندارد.

بیش از دو سال از معرفی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake می‌گذرد و اثر مذکور در طول این مدت با فراز و نشیب‌های زیادی در روند ساخت خود مواجه شده است. سال گذشته در گزارشی اشاره شد که این بازی تا مدت زمان نامعلومی به تعویق افتاده و وظیفه ساخت آن از استودیوی اسپایر مدیا (Aspyr Media) گرفته شده است. سپس در گزارش‌های بعدی اعلام شد که توسعه‌ی این بازی به استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) محول شده، با این حال، اکنون به نظر می‌رسد که توسعه این ریمیک با موانع بیشتری روبه‌رو شده است.

جف گراب در جدیدترین قسمت از پادکست خود به نام Giant Bomb podcast Game Mess Mornings توضیح داد که بازی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake در دست توسعه نیست. وی همچنین اشاره کرد توسعه‌ی این عنوان حتی در سیبر اینتراکتیو کاملاً متوقف شده است. به گفته او، در این مرحله بعید به نظر می‌رسد که ساخت بازی از سر گرفته شود.

در طی دو سال گذشته و از جمله در طی هفته‌ی اخیر، از گروه امبریسر (Embracer Group) در خصوص وضعیت Star Wars: Knights of the Old Republic Remake سؤال شده، اما این شرکت از اظهار نظر در مورد آن خودداری کرده است.

از سوی دیگر در ماه سپتامبر امسال، تریلر معرفی Star Wars: Knights of the Old Republic Remake از کانال رسمی یوتیوب پلی استیشن و همچنین توییتر آن حذف شد و سونی دلیل این اقدام را مشکلات مربوط به مجوز موسیقی عنوان کرد.


منبع: Gamingbolt

source

توسط