بعد از اعلام قیمت خودروی جدید KMC X5 در درب کارخانه توسط شورای رقابت، قیمت نهایی این محصول کرمان موتور برای مصرف‌کننده، اعلام شد. طبق اعلام شورای رقابت، قیمت خودروی جدید KMC X5 شرکت کرمان موتور که در اصل، نسل جدید JAC S5 است، در درب کارخانه، ۱میلیارد و ۱۳۶میلیون و ۲۴۳هزار تومان تعیین شده است؛ عددی که با اضافه شدن هزینه های قانونی نظیر شماره‌گذاری، بیمه شخص ثالث، مالیات ارزش افزوده و …، برای مصرف کننده، به ۱میلیارد و ۳۲۹میلیون و ۱۰۰هزار تومان می‌رسد.

اعلام قیمت نهایی خودروی جدید KMC X5 شرکت کرمان موتور برای مصرف کننده

به گزارش خودرودیلی، این خودرو جدید اگرچه از نظر فرم کلی اتاق، مشابه JAC S5 است اما هم طراحی نمای جلو و عقب در آن، با یک رویکرد مدرن، کاملا تغییر یافته و هم فضای داخلی آن از یک سیک و چیدمان مدرن و به‌روز تبعیت می‌کند. محرک KMC X5 یک موتور ۱.۵ توربو مجهز به سیستم پاشش مستقیم سوخت است که با ۱۷۲ اسب‌بخار قدرت، توان تولید ۲۸۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشینه را داشته، به یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک دو کلاچ متصل است.

طبق کاتالوگ ارائه شده توسط کرمان‌موتور، KMC X5 دارای صندلی برقی راننده با قابلیت تنظیم در ۶ جهت به همراه حافظه تنظیمات و تنظیم ۴ جهته گودی کمر بوده، از صندلی سرنشین کناری جلو با قابلیت تنظیم دستی در ۴ جهت بهره می‌برد. هر دو صندلی جلو نیز دارای گرمکن هستند.

اعلام قیمت نهایی خودروی جدید KMC X5 شرکت کرمان موتور برای مصرف کننده

روی داشبورد کی‌ام‌سی ایکس۵، نمایشگر تبلت-مانندی خودنمایی می‌کند که با قُطر ۱۲.۸ اینچ، رابط سیستم اطلاعات و سرگرمی است و می‌توان گوشی‌های موبایل iOS یا اندرویدی را با رابط اختصاصی، به آن متصل کرد.

پُشت‌آمپر دیجیتال ۷ اینچ، سیستم صوتی با ۱۰ بلندگو و یک ساب‌ووفر، فرمان D-شکل با کنترلگرهای چندمنظوره، تهویه اتوماتیک با دریچه مجزا برای سرنشینان عقب، پوشش چرم صندلی‌ها، سانروف برقی پانورامیک، کول‌باکس، آینه‌های جانبی برقی دارای گرمکن و حافظه تنظیمات و ورود و استارت دکمه‌ای نیز از دیگر مواردی هستند که کرمان موتور در لیست امکانات رفاهی KMC X5 گنجانده.

اعلام قیمت نهایی خودروی جدید KMC X5 شرکت کرمان موتور برای مصرف کننده

همچنین در بخش ایمنی و سیستم‌های همیار، باید به بهره‌مندی کی‌ام‌سی ایکس۵ از سنسور نور و باران، کروزکنترل، سیستم دید ۳۶۰ درجه، چهار ایربگ، ترمز پارک برقی، اتوهُلد، سیستم کنترل هرزگردی، کنترل پایداری الکترونیک، TPMS، سیستم کمک ترمز اضطراری، کنترل آغاز حرکت در سربالایی و دیلایت اشاره کرد.

به نظر شما، با این ویژگی‌ها و امکانات، و قیمت نهایی پایین‌تر برای مصرف‌کننده نسبت به رقبا، می‌توان روی خودروی جدید KMC X5 شرکت کرمان موتور به عنوان آلترناتیوی اقتصادی‌تر و ارزان‌تر برای امثال فونیکس تیگو۷ پرو، FMC T5 و لاماری، حساب باز کرد؟

انتهای پیام

source

توسط