طی استریمی که توسط استودیوی اینسامنیاک گیمز پخش شد و در آن موسیقی‌های Spider-Man 2 در حال اجرا بود، برایان اینتیهار، کارگردان Spider-Man 2 گفت: «Daredevil کجاست؟»

در نسخه‌ی اول Spider-Man، در یکی از ساختمان‌های نیویورک، تابلویی وجود داشت که روی آن نوشته شده بود: «دفتر وکالت مرداک و نلسون» که اشاره به نام واقعی Daredevil دارد. همچنین اگر یکی از Collectible های بازی اول را به دست آورید، پیتر پارکر درباره‌ی شخصیت Daredevil صحبت و حضور او را در دنیای Spider-Man اینسامنیاک تایید می‌کند.

اما وقتی که بازی دوم عرضه شد، تابلوی دفتر وکالت مت مرداک پاک شده بود، در حالی که بقیه‌ چیزهای مرتبط با دیگر شخصیت‌ها در این بازی حضور داشت. اما این هفته آپدیتی برای بازی عرضه شد که در آن این تابلو به بازی بازگردانده شده بود. برایان اینتهار (Bryan Intihar) ،کارگردان هنری بازی، با توییتی این قضیه را یادآور شد و نوشت:

به نظر آن‌ها اجاره‌ی خود را پرداخت کرده‌اند …

همچنین ماه پیش اینتیهار تایید کرده بود که دو بازی Spider-Man و Wolverine در یک جهان جریان دارند. وقتی از او سوال شد که آیا دنیای این دو شخصیت مشترک است او پاسخ داد همه‌ی آن‌ها در زمین ۱۰۴۸ هستند که اشاره‌ی مستقیم به دنیای مارولی که این شخصیت‌ها در آن زندگی می‌کند دارد. وقتی از او پرسیده شد که چرا هیچ نشانه‌ای از شخصیت Wolverine در بازی وجود ندارد، او گفت که آن‌ها سعی دارند تا این دو شخصیت را از هم جدا نگه دارند و فعلا هر کدام از آن‌ها داستان خودشان را داشته باشند تا ببینیم در آینده چه اتفاقی برای آن‌ها رخ خواهد داد.

Wolverine در سال ۲۰۲۱ میلادی همراه با Spider-Man 2 معرفی شد. اکنون Spider-Man 2 به طور کامل عرضه شده است و با فروش خوبی که داشته، به یکی از موفق ترین بازی‌های امسال تبدیل شده است.

source

توسط