پیام عجیب باشگاه استقلال پیش از بازی با شمس آذر!عدم واریز پول به حساب برخی از بازیکنانی که حاضر نشده بودند قرارداد خود را کم کنند خبری است که آرش رضاوند در کنفرانس خبری بعد از بازی با شمس آذر بدان اشاره کرد.

آرش رضاوند در بخشی از مصاحبه‌اش گفت: ما قراردادی داشتیم که قرار شد رقم آن را کم کنیم و در حال مذاکره بودیم. با این حال برای ما چند بازیکن که هنوز قراردادمان را کم نکرده بودیم، پولی نزدند و مبلغی به حساب بقیه بازیکنان واریز کردند! این یک کار بسیار زشت و غیرحرفه‌ای است!

این حرکت از سوی باشگاه استقلال عجیب بود؛ بدون شک این رفتار پیش از بازی با  شمس آذر روی روحیه تیم تاثیر منفی گذاشته است. حتی اگر آرش رضاوند و بازیکنان بدان اشاره نکرده باشند.

کاهش قرارداد از سوی بازیکنان استقلال برای ثبت قرارداد بلانکو یک لطف بوده است و هیچ‌یک از بازیکنان تیم الزامی برای کاهش قرارداد ندارند. حالا با خبری که از سوی آرش رضاوند اعلام شد باشگاه استقلال به حساب بازیکنانی که قرارداد خود را کم نکردند، پیش از بازی با شمس آذر پول نزد تا آن‌ها را مکلف به کاهش قرارداد کند!

به نوعی باشگاه استقلال ناخواسته پیش از بازی با شمس آذر وارد جنگ روانی با نفراتی شد که قرارداد خود را کم نکردند. یکی از این بازیکنان آرش رضاوند بود.

source

توسط