نقدها و نمرات بازی EA Sports UFC 5 از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

IGN 9/10

EA Sports UFC 5 بهترین بازی MMA تا به امروز است. خروجی نسل بعدی و مکانیک‌های تازۀ آن بهبودی قابل توجه نسبت به بازی‌های قبلی این فرنچایز محسوب می‌شوند که اجازه می‌دهند تا بازیابی و عروج زنده و هیجان‌انگیزی از این ورزش را شاهد باشیم. سیستم جدید آسیب‌رسانی باعث می‌شود استراتژی‌های میان‌مبارزه‌ای شما بیش از همیشه روی تصمیمات و نتیجۀ مسابقه تاثیر بگذارند و در نهایت تمامی مودهای آنلاین و آفلاین تحت تاثیر این موضوع قرار می‌گیرند. حالت کریر (Career Mode) نیز اصلاحات خوبی را به خود دیده و شامل بهبودهای سبک زندگی ورزشکار می‌شود. UFC 4 شاید برای مدتی به دلیل عدم وجود رقیبی قدرتمند بهترین بازی MMA بود، اما حالا UFC 5 یک سر و گردن بالاتر از آن قرار می‌گیرد و به طور همزمان یک بازی ورزشی و مبارزه‌ای فوق‌العاده را به ارمغان می‌آورد.

GamingTrend 8.5/10

انتقال به موتورگرافیکی فراست‌بایت باعث شده است UFC 5 بهتر از همیشه به نظر برسد. سیستم جدید Ground Game نیز قابلیت جدید خوبی است، اما برخی باگ‌های عجیب و مشکلاتی در زمینۀ خروجی بصری باعث می‌شود UFC 5 یک برد بی‌نقص نداشته باشد.

Gameinformer 8/10

حتی با تمامی کم و کاستی‌ها، EA Sports UFC 5 همچنان در سرتاسر حالت‌های بازی خود، یک تجربۀ MMA فوق‌العاده را ارائه می‌دهد. مبارزه کردن با ستارۀ مورد علاقۀ خود در UFC هیچگاه خسته‌کننده نمی‎شود و آدرنالینی که به دنبال ناک‌اوت کردن رقبای خود در رگ‌هایتان جریان پیدا می‌کند، باعث خواهد شد تا مدام به این زمین چند‌ضلعی بازگردید.

VideoGamer 7/10

یک بازی مبارزه‌ای خشن و سرسخت که به طور همزمان سرگرم‌کننده و پاداش‌دهنده محسوب می‌‎شود. UFC 5 مدام باز می‌گردد تا شما قهرمان مسابقه باشید.

Wccftech 6.5/10

EA Sports UFC 5 به لطف موتورگرافیکی Frostbite شامل جلوه‌های بصری بسیار زیبا و خشنی با درجۀ سنی M می‌شود، اما نگذارید زیبایی‌ها شما را گمراه کنند. اگرچه اکشن بازی راضی‌کننده باقی می‌ماند، اما در هیچ‌زمینه‌ای تکامل پیدا نکرده و عدم وجود محتوای درگیرکننده همچنان یک مشکل برای این سری است. UFC 5 شاید زرق و برق زیادی داشته باشد، اما نیاز دارد تا در پایه و اساس بهتر شود.

The Outerhaven Productions 6/10

UFC 5 بازی خوبی است، اما انتقال به یک موتورگرافیکی جدید آنقدری که انتظار می‌رود و در قیاس با سایر فرنچایزهای EA، انقلابی نیست. بله، بازی بهتر به نظر می‌رسد و شنیده می‌شود، اما نمی‌توانستم از این فکر فرار کنم که با UFC 4 با گرافیک بصری بهتر روبه‌رو هستم. اگر شما بازی قبلی را خریداری کرده‌اید، نیاز به این بازی ندارید.

source

توسط