به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس برای صعود به صدر جدول نیاز مبرم به کسب ۳ امتیاز مقابل ملوان دارد و یحیی گل‌محمدی نیز ترکیب تیمش را برای این بازی نسبتا هجومی چیده است.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی که وحید امیری، مرتضی پور علی گنجی و یاسین سلمانی را در اختیار ندارند، با ترکیبی کامل‌تر از گذشته پای به زمین مسابقه می‌گذارند.

نکته مهم این است که میلاد سرلک به فهرست سرخپوشان بازگشته اما وحید امیری در اردوی سرخپوشان دیده نمی‌شود. سرلک نیز باوجود بازگشت در ترکیب حضور ندارد.

ترکیب پرسپولیس مقابل ملوان: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، وحدت حنانوف، محمد عمری و شهاب زاهدی.

*دروازه بان؛ بیرانوند امیدوار به بازگشت به کلین‌شیت
بعد از دیدار با پیکان که سرخپوشان گل دریافت کردند، حالا علیرضا بیرانوند در قفس توری سرخپوشان قرار می‌گیرد تا بتواند از دروازه این تیم محافظت کند. گلر شماره یک تیم‌ملی که در بازی با استقلال تاجیکستان یک پنالتی هم مهار کرد، حالا انگیزه زیادی دارد تا در این بازی حساس دروازه خود را بسته نگه دارد.

1946697

* مدافعان؛ ورود وحدت در غیاب پورعلی‌گنجی 
خط دفاعی پرسپولیس نسبت به دیدار با استقلال تاجیکستان تغییر خواهد داشت و دوباره زوج حسین کنعانی‌زادگان به همراه گئورگی گولسیانی در قلب خط دفاعی جای می‌گیرند. در جناح راست دانیال و وحدت حنانوف و در جناح چپ علی نعمتی بازی می‌کند.

* خط میانی؛ ورود یک ستاره علیه ملوان
نکته جالب خط میانی پرسپولیس، حضور دوباره سروش رفیعی است تا مشخص شود او و کنعانی‌زادگان به خاطر اتفاقات بازی قبل نیمکت‌نشین نمی‌شوند. در‌ جناح چپ سعید صادقی و در جناح راست دانیال حضور دارد تا دوباره زوج درخشان قرمزها باتوجه به نیمکت نشینی ترابی در جناحین تشکیل نشود. محمد عمری هم پشت مهاجم بازی می‌کند.

1946698

* خط حمله؛ شهاب صدر جدول جدول گلزنان را می‌خواهد
شهاب زاهدی تک مهاجم پرسپولیس در این بازی است که جلوتر از نبیل باهویی همچنان اولویت اول یحیی گل‌محمدی است. اگرچه زاهدی در بازی قبلی نتوانست گلزنی کند اما یک گل برای تیمش ساخت تا دوباره اعتماد یحیی را متوجه خود ببیند. برای بازگشت به صدر چشم پرسپولیس به ساق پای این مهاجم است.

* نیمکت ذخیره؛ عالیشاه، ترابی، نبیل و سایرین در دسترس
پرسپولیس روی نیمکت بازیکنان سرشناسی را در اختیار خواهد داشت. به جز دروازه بان که همچنان از لیست امید انتخاب می‌شود، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، امید عالیشاه و نبیل باهویی از جمله نفراتی هستند که در این بازی در اختیار یحیی خواهند بود.

source

توسط