به گزارش ایلنا، یکی از برنامه‌های هواداران اینتر برای اقدام علیه از مهاجم سابق‌شان روملو لوکاکو در شب بازگشت او به سن‌سیرو با پیراهن رم، آوردن 30 هزار سوت به ورزشگاه بود تا به محض پا به توپ شدن ستاره بلژیکی، آنها را به صدا درآورند و به این شیوه تمرکز بازیکن حریف را بگیرند.

خصومت اینتری‌ها با لوکاکو از پایان فصل گذشته آغاز شد، زمانی که ملی‌پوش بلژیکی با وجود توافق برای قطعی کردن قراردادش با نراتزوری، این باشگاه را دور زد تا با یوونتوس قرارداد ببندد، هر چند که بانوی پیر هم او را نخرید و در نهایت رمی‌ها به صورت قرضی این بازیکن را از چلسی به خدمت گرفتند. رم امشب در هفته دهم سری A میهمان اینتر است و این اولین بازگشت لوکاکو به سن‌سیرو با پیراهن یکی از رقبای نراتزوری محسوب می‌شود. به همین دلیل هم یکی از برنامه‌های اصلی اولتراهای «کوروا نورد» اینتر برای اقدام علیه بازیکن 30 ساله، سوت زدن به محض پا به توپ شدن او بود و در همین راستا قرار بود 30 هزار سوت میان هواداران توزیع شود.

مقامات امنیتی ایتالیا اما به هواداران اینتر در خصوص استفاده از سوت در حین برگزاری بازی هشدار داده و اعلام کرده‌اند که در صورت مشاهده سوت، با هواداران خاطی برخورد خواهند کرد. به این ترتیب به نظر می‌رسد که پروژه سوت‌زنی علیه لوکاکو منتفی است، هر چند اولتراهای اینتر با انتشار بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به این موضوع ابراز کرده‌اند. در بیانیه آنها آمده است: یک نمونه دیگر از تجاوز به حقوق (هواداران). سوت‌ها را ممنوع کردند!!! چگونه بود که دو سال پیش اجازه دادند در فلورانس 10 هزار سوت به ورزشگاه برده شود و حالا قانون برای بقیه فرق می‌کند؟!

موردی که هواداران اینتر به آن اشاره دارند، اتفاقی است که ماه مارس سال 2022 رخ داد که طی آن هواداران فیورنتینا در فلورانس برای موضعگیری علیه مهاجم سابق خود، دوشان ولاهوویچ – بازیکنی که سال ماقبل آن از فیورنتینا به یوونتوس پیوسته بود – با هر بار پا به توپ شدن این ستاره صرب، 10 هزار سوتی که به ورزشگاه آرتمیو فرانکی برده بودند را به صدا درمی‌آورند.

تیم‌های اینتر و رم فردا شب (یکشنبه) از ساعت 20:30 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

source

توسط