به گزارش ایلنا، نیما نکیسا بعد از پیروزی ذوب‌آهن مقابل تراکتور در جمع خبرنگاران گفت: به بازیکنان و کادرفنی تیمم استقبال می‌کنم. هوادارانی داریم که در روزهای ناخوشی هم کنارمان بودند. این برد را به تمام پرنسل زحمت‌کش کارخانه ذوب‌آهن تقدیم می‌کنم. هنوز کار تمام نشده است. این ابتدای کار است.

مدیرعامل ذوب آهن ادامه داد: سپاهان و ذوب‌آهن هویت اصفهان است و ذوب آهن هم امروز به جایی رسیده که به کسب سهمیه آسیا نگاهی دارد. این برد را به تمام بازیکنان و کادرفنی تبریک می‌گویم.

نکیسا درباره گلایه نکیسا از جذب بازیکنان و وضعیت مالی باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: از مدیرعامل کارخانه ذوب آهن تشکر می‌کنم. ما تزریق بودجه داشتیم. تمام بازیکنان ما تا امروز کلامی درباره مسائل مالی حرف نزدند و خدا را شکر توانستیم به تعهدات خودمان عمل کنیم و تا هفته آینده یک واریزی ۱۰ درصدی خواهیم داشتیم. من فقط خدمت‌گذار هستم و تمام تلاشم را می‌کنم ذوب آهن به وضعیتی برسد که دغدغه مالی نداشته باشد.

او درباره پیروزی تیم بسکتبال و تیم زنان در رشته‌های مختلف گفت: این برد را تبریک می‌گویم. سعی می‌کنیم وضعیت اسکان و سخت افزاری تیم بهتر شود و این‌ها در کنار حمایت‌های کارخانه است.

نکیسا درباره حضور پررنگ تماشاگران در ورزشگاه و حضور زنان در بازی‌های بعد گفت: من با تمام وجود می‌خواهم زنان در ورزشگاه حضور داشته باشند. دوست دارم بانوان حامی تیم ما در ورزشگاه باشند. با حضور زنان ورزشگاه‌های ما جذاب می‌شود و قول می‌دهم حتی با وجود برخی ناهنجاری‌ها این اطمینان را می‌دهم که شاید ناهنجاری‌ها از بین خواهد رفت. به عنوان خدمت‌گذار مردم اصفهان این قول را می‌دهم که مجوز حضور بانوان را در ورزشگاه فولادشهر بگیریم.

 

source

توسط