بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از هانگژو، بتول جهانگیری پس از کسب مدال برنز پارادو و میدانی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو اظهار کرد: از مربیانم خیلی تشکر می‌کنم آنها خیلی برای من زحمت کشیدند. مدالم را به مربیان عزیزم تقدیم می‌کنم.

ملی‌پوش پرتاب وزنه در ادامه گفت: احساس خیلی خوبی دارم امیدوارم در مسابقات بعدی مدال طلا در مشتم باشد. خوشحالم که مردم ایران از کسب مدال خوشحال شدند.

جهانگیری در مورد سطح مسابقات گفت: واقعا سطح این مسابقات عالی بود همه سعی و تلاش خود را برای کسب مدال کردند. هر ورزشکاری که بیشتر تلاش کند مدال خوشرنگ‌تری می‌گیرد من در مسابقات بعدی حتماً جبران می‌کنم.

وی در خصوص بازی‌های پارالمپیک اظهار کرد: به ایران که برگردیم تمریناتم را شروع می‌کنم. به سختی تمرین خواهم کرد تا سهمیه پارا المپیک را به دست بیاورم.

محمدی‌ها: مدالم را به گوشه‌ای از لبخند مردم ایران تقدیم می‌کنم

آتنا محمدی‌ها پس از کسب نشان مدال نقره ماده پرتاب وزنه در کلاس F33، اظهار کرد: می‌خواستم این مدال طلا باشد که پرچم ایران به اهتزاز در بیاید اما نشد و حالا شرمنده مردم شریف ایران هستم.

وی افزود: امیدوارم بتوانم در آینده سهمیه پارالمپیک پاریس را به دست آورم و در تورنمنت‌های جهانی نیز نتایج بهتری بگیرم.

دارنده مدال نقره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو در پایان بیان کرد: این مدال را به گوشه‌ای از لبخند مردم عزیز ایران تقدیم می‌کنم.

انتهای پیام/

source

توسط