تصاویر جدیدی از گوشی آنر مجیک 6 پرو منتشر شده است که طراحی آن را نشان می‌دهد. طبق این تصاویر، گوشی پرچمدار جدید آنر تغییرات جزئی خواهد داشت؛ هرچند در بسیاری از موارد ویژگی‌های نسل قبل خود را حفظ می‌کند.

طبق تصاویر منتشرشده، قابل‌توجه‌ترین تغییر در طراحی مجیک 6 پرو به بریدگی کپسولی‌شکل دوربین سلفی آن مربوط می‌شود که از گوشه سمت چپ صفحه‌نمایش به مرکز دستگاه منتقل شده است. بااین‌حال، انتظار می‌رود که این بریدگی همان دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی فوق‌عریض و دوربین سه‌بعدی زمان پرواز موجود در مجیک 5 پرو را در خود جای دهد.

دوربین‌های پشتی دستگاه در این تصاویر به‌سختی دیده می‌شوند، اما یک لنز دوربین، یک فلش LED و دو سنسور در آن قابل مشاهده است.

همچنین رندری که از دستگاه براساس شایعات ساخته شده (و آن را می‌توانید در بالای مطلب مشاهده کنید) نشان می‌دهد که مجیک 6 پرو ماژول دوربین گرد با سه دوربین ازجمله سنسور تشخیص عمق ToF 3D و فلش LED خواهد داشت.

زمان احتمالی معرفی آنر مجیک 6 پرو

آنر مجیک 5 پرو ماه مارس سال جاری عرضه شده بود؛ بنابراین با وجود این تصاویر، آنر مجیک 6 پرو ممکن است زودتر از انتظارات معرفی شود. همچنین انتظار می‌رود که این سری در سه مدل عرضه شود: آنر 6، آنر 6 پرو و آنر 6 Ultimate. هر سه مدل نیز احتمالاً از چیپست آینده اسنپدراگون 8 نسل 3 بهره خواهند برد.

براساس شایعات، سری آنر مجیک 6 احتمالاً قبل از جشنواره بهار 2024 چین عرضه خواهد شد که بااین‌وجود، ممکن است تا پایان ژانویه یا اوایل فوریه سال آینده (بهمن‌ماه) شاهد آن باشیم.

source

توسط