تیم ملی فوتبال قطر که به عنوان بخشی از آماده‌سازی‌اش برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در تورنمنت اردن حضور یافته فردا شب در بازی فینال رودرروی ایران قرار می‌گیرد. قطر در بازی نخست موفق شد عراق را در ضربات پنالتی شکست دهد و ایران ۳ بر یک از سد اردن میزبان گذشت.

بر اساس گزارش روزنامه الوطن، قطر در بازی برابر عراق به لطف درخشش مشعل برشم (دروازه‌بان) با دفع چند حمله خطرناک حریف و یک ضربه پنالتی پیروز شد. عراق در این بازی تا حدودی بهتر از قطر بود، اما در نهایت شاگردان کی‌روش فینالیست شدند.

کارلوس کی‌روش (سرمربی قطر) ترکیب متفاوتی را بر خلاف دو بازی قبلی با کنیا و روسیه روانه میدان کرد. سرمربی پرتغالی همچنان به تست‌های خود برای رسیدن به بهترین ترکیب ادامه می‌دهد و به همه بازیکنان فرصت بازی خواهد داد. بدون تردید کی‌روش  پیش از بازی با ایران به دنبال انتخاب بهترین ترکیب است تا بازی بهتری را به نمایش بگذارد.

کارلوس کی‌روش بازی ایران و اردن را از نزدیک نظاره کرد تا سطح حریف بعدی‌اش را در فینال تورنمنت اردن بداند. سرمربی پرتغالی که سال‌ها هدایت ایران را بر عهده داشت به خوبی از میزان توانمندی این تیم آگاه است و سطح فنی آن‌ها را در بازی با اردن به دقت بررسی کرد.

source

توسط