تریلر فیلم مورد انتظار Ferrari منتشر شده که از هنرنمایی تماشایی آدام درایور در قامت انزو فراری بهره برده است.

سال ۲۰۲۳ میلادی را می‌توان به عنوان ویترین درخشان فیلم‌های بیوگرافی پر سر و صدایی در نظر گرفت که با عناوینی نظیر اوپنهایمر و ناپلئون تمامی توجهات را به سمت خود معطوف کرده است. یکی دیگر از آثار بیوگرافی مورد انتظار امسال یعنی Ferrari (فراری) از مسائل مرتبط با جنگ و خونریزی فاصله گرفته و حول محور فروپاشی خانواده انزو فراری جریان دارد.

در این فیلم شاهد هنرنمایی متفاوت آدام درایور در قامت شرکت‌کننده سابق فرمول ۱ یعنی انزو فراری هستیم. نابغه مسابقات اتومبیل‌رانی که در میان‌سالی کمپانی‌اش با خطر ورشکستگی مواجه شده و خانواده خود را در مرز فروپاشی می‌بیند. مسائلی که سبب می‌شود تا او به عنوان آخرین شانس زندگی خود، شرکت در مسابقه‌ای بسیار مهم را بر عهده گرفته که در صورت پیروزی می‌تواند کمپانی و خانواده خود را نجات دهد.

حال نیز تریلر زیبا و هیجان‌انگیزی از این فیلم بیوگرافی منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید. اثری به کارگردانی مایکل مان که به نظر می‌رسد در فصل جوایز حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

فیلم Ferrari که در کنار آدام درایور از بازیگران مطرح دیگری همچون پنه‌لوپه کروز، شیلین وودلی و جک اوکانل بهره می‌برد، برای اکران در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی) برنامه ریزی شده است.

منبع: کولایدر

source

توسط